هم‌اکنون 618 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

مراسم پرده‌خوانی با موضوع امام زمان شناسی در مسجد صاحب الزمان(عج)  آق تپه برگزار شد

مراسم پرده خوانی با موضوع امام زمان شناسی با همکاری بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) و حضور مردم منطقه آق تپه در مسجد صاحب الزمان(عج) برگزار شد
به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عجل الله تعالی فرجه الشریف) استان البرز، در فصل تابستان گذشته مربیان بنیاد مهدویت استان البرز در رزمایشی که با مشارکت ارگان‌های مختلف در مناطق محروم شناسایی شده برگزار شد به عنوان مربیان نمونه که فعالیت‌های قابل تقدیری داشتند، معرفی شدند و از آنها خواسته شد تا به ادامه فعالیت‌های خود در این مناطق بپردازند.

در همین راستا، خانم درخشان مهر از فعالان عرصه مهدویت ضمن درخواست از بنیاد برای اجرای مراسم پرده‌خوانی «قدرت اسلام» و به منظور آموزش معارف مهدویت زمینه اجرای این مراسم را در مسجد صاحب الزمان(عج) فراهم کرد.‌

مراسم پرده‌خوانی «قدرت اسلام» با موضوع امام زمان شناسی با همکاری حوزه بسیج، مربیان مهدویت بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) و با حضور جمعی از مردم و مسئولان پایگاه‌های بسیج این منطقه برگزار شد.

در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین درویشی به اجرای پرده خوانی در مسجد صاحب الزمان(عج) پرداخت که این برنامه از سوی مردم و مخاطبان با استقبال خوبی مواجه شد.

پرده «قدرت اسلام» یک دوره کامل امام زمان شناسی است و تمام موضوعات مهدویت را در برگرفته است. در این پرده ابتدا معرفی اجمالی از دوران قبل از امامت امام زمان(عج) از دوران عید غدیر و امامت حضرت علی(علیه السلام) صورت می‌گیرد و سپس به معرفی زندگی امام دوازدهم شیعیان از تولد آن حضرت تا نحوه به امامت رسیدن حضرت و دوران غیبت صغرا و کبرا، علائم و نشانه‌های ظهور و رجعت را به مخاطبان معرفی می‌نماید.

همچنین در حاشیه این برنامه، نمایشگاه کتاب مهدوی به همراه میز ارائه محصولات طب سنتی، اسلامی و ارگانیک برپا شد و کودکان نیز در فضایی جداگانه در کنار بازی به فراگیری معارف مهدویت به زبان کودکانه مشغول شدند.

عکس عکس
دریافت فایل مربوط به این مطلب پس از ‌ثبت‌نام و ورود امکان‌پذیر است!
آخرین ویرایش
در 1401/11/5 15:56 توسط فرشاد بختیاری

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
34214148 026
میدان نبوت - بلوار ملا صدرا - جنب اموزشگاه رشد نو . شماره فکس:02634214147
پیامک
30001366