هم‌اکنون 618 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

مسولان بنیاد استان البرز از مرکز آموزش عالی امام خمینی( ره) بازدید کردند

به دعوت نماینده ولی فقیه مرکز آموزش عالی امام خمینی ره جمعی از مسئولان و کارگزاران بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عجل الله تعالی فرجه الشریف)استان البرز به منظور آشنایی و ایجاد ارتباط وتعامل بیشتر ازاین مرکز بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عجل الله تعالی فرجه الشریف)استان البرز، به دنبال بازدیدی که مسولان بنیاد البرز از مرکز آموزش عالی امام خمینی(ره) بعمل آوردند، نشستی بین مسئولان این مرکز و بنیاد البرز  برگزار شد.

در این نشست ابتدا مدیر بنیاد استان البرز حجت الاسلام محمدرضا عسکری ضمن تشکر از دعوت این مرکز، مشروحی از فعالیتها، وظائف و رسالت بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود عجل الله تعالی فرجه الشریف استان البرزرا ارائه داد.
همچنین با توجه به وجود ظرفیتها و امکانات این مرکز و همچنین با اشاره به مصوبه دولت پیرامون آموزش مهدویت ضمن خدمت کارکنان دولت، آمادگی خود را جهت برگزاری دوره های معرفتی و فرقه های انحرافی و عرفان های نو ظهور اعلام کرد.

در ادامه مدیر بنیاد استان به ایجاد فضای آموزشی و مفرح برای فرزندان و خانواده های کارکنان به صورت اردویی در مجتمع یاوران حضرت مهدی(عج) در جمکران اشاره کرد.
وی گفت: بنیاد استان البرز این ظرفیت را دارد تا از باب تعامل به تولید مقالات و کتابهایی با موضوع محیط زیست در عصر ظهور و نگاه به جهان آینده در دوران ظهور کمک و همکاری نماید.
عسکری با اشاره به ایام نیمه شعبان و موضوعات مناسبتی گفت: بنیاد البرز با تمام توان کمک می کند تا این مرکز با راه اندازی سه شنبه های مهدوی و جلسات پرسش و پاسخ، درخواست کارشناس مهدوی و همچنین ارائه محصولات فرهنگی و مهدوی برای کارکنان و فعالان این مرکز به همراه خانواده هایشان را ترویج دهد.

در ادامه حجت‌الاسلام علی امدادی نماینده ولی فقیه ضمن تشکر از حضور بنیاد البرز در مرکز، پیرامون برنامه های فرهنگی و همچنین ظرفیتهای بالقوه ای که می شود با همکاری دو مجموعه بالفعل شوند مطالبی را عنوان کرد.
سپس نوروزی معاونت آموزش مرکز به شرح توضیحاتی در مورد فعالیت ها و ظرفیتهای این مرکز از ابتدا تا به حال پرداخت و با استقبال از همکاری و همراهی بنیاد البرز خواستار گسترش این همکاری ها شد.

در پایان جلسه مسولان دو مجموعه باحضور بر قبور شهدای گمنام مرکز آموزش عالی امام خمینی(ره) به قرائت فاتحه پرداختند.

عکس
آخرین ویرایش
در 1401/10/21 14:00 توسط فرشاد بختیاری

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
34214148 026
میدان نبوت - بلوار ملا صدرا - جنب اموزشگاه رشد نو . شماره فکس:02634214147
پیامک
30001366