هم‌اکنون 618 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

مدیر بنیاد استان البرز با آیت الله سیدمجتبی حسینی در عراق دیدار و گفتگو کرد

حجت الاسلام عسکری با ارائه توضیحاتی درباره نمایشگاه تجسمی_معرفتی با موضوع عاشورا و مهدویت گفت: آماده سازی محتوای بخشی از نمایشگاه با عنوان پیوند عاشورا وانتظار برعهده بنیاد البرز بوده است.
به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود عجل الله تعالی فرجه الشریف استان البرز، حجت‌الاسلام عسکری مدیر بنیاد البرز در دیداری که با آیت الله سیدمجتبی حسینی عضو مجلس خبرگان رهبری و نماینده ولی فقیه در عراق داشت ضمن معرفی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود عجل الله تعالی فرجه و تبیین رسالت بنیاد گزارشی از فعالیت‌های بنیاد کشور درحوزه آموزش و پژوهش و فرهنگی به ایشان ارائه داد.

عسکری با ارائه گزارشی از برنامه ها و فعالیت های بنیاد استان البرز درسطح استان، گفت: رویکرد بنیاد تولید محتوای معتبر در عرصه مهدویت است، از این رو تلاش می شود با جلسات و نشست های پرسش و پاسخ، دوره های آموزشی برای همه گروه ها و رده سنی و یا تولید محتواهای سمعی بصری و رسانه ای و مجازی، معارف مهدویت و سبک زندگی منتظرانه را در استان نهادینه شود.

مدیر بنیاد البرز در ادامه پیشنهاد داد تا ترتیبی داده شود که کارشناسان مهدویت درکاروان های عتبات حاضر شوند و زائران را با مباحث ضروری مهدویت ازجمله: انتظار‌‌، وظایف منتظران، پیوند مهدویت و عاشورا، وظایف زائر منتظر، آشنایی با آسیب ها و انحرافات و فرقه های نوظهور آشنا کنند، که با استقبال نماینده ولی فقیه درکشور عراق رو به رو شد. همچنین عسکری با ارائه توضیحاتی درباره نمایشگاه تجسمی_معرفتی با موضوع عاشورا و مهدویت گفت: آماده سازی محتوای بخشی از نمایشگاه با عنوان پیوند عاشورا و انتظار بر عهده بنیاد البرز بوده که موضوع ارتباط ظهور حضرت مهدی علیه السلام و قیام سیدالشهدا را بیان می کند. در این بخش، این موضوع که حضرت مهدی موعود عجل الله تعالی فرجه میراث دار سنت های همه انبیاست و شباهتهای حضرت مهدی علیه السلام با تعدادی از انبیاء به صورت تجسمی توسط هنرمندان البرزی به نمایش گذاشته شده است.
دریافت فایل مربوط به این مطلب پس از ‌ثبت‌نام و ورود امکان‌پذیر است!
آخرین ویرایش
در 1401/5/31 06:35 توسط فرشاد بختیاری

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
34214148 026
میدان نبوت - بلوار ملا صدرا - جنب اموزشگاه رشد نو . شماره فکس:02634214147
پیامک
30001366