هم‌اکنون 618 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

مراسم افتتاحیه نمایشگاه تجسمی_معرفتی با موضوع عاشورا و مهدویت در بین الحرمین کربلا برگزار می گردد

نمایشگاه بزرگ تجسمی_معرفتی با موضوع عاشورا و مهدویت به همت مجتمع فرهنگی مهدیون کرج و مشارکت بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود عجل الله تعالی فرجه الشریف استان البرز به مدت 10 روز در بین الحرمین کربلا برپا می باشد.
به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود عجل الله تعالی فرجه الشریف استان البرز، آیین افتتاحیه نمایشگاه تجسمی_معرفتی با موضوع عاشورا و مهدویت پنجشنبه مصادف با بیستم محرم الحرام در بین الحرمین کربلا برگزار می‌گردد.

این نمایشگاه که به صورت تجسمی_معرفتی است، به همت مجتمع فرهنگی مهدیون کرج و مشارکت بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود عجل الله تعالی فرجه الشریف استان البرز با موضوع عاشورا و مهدویت به مدت 10 روز در بین الحرمین کربلا برپا می باشد.

حجت الاسلام محمدرضا عسگری مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود عجل الله تعالی فرجه الشریف استان البرز به عنوان کارشناس مهدویت و سخنران در این مراسم و نمایشگاه حضور دارد.

مراسم افتتاحیه این نمایشگاه در ساعت 11:30 صبح به وقت ایران و 10 به وقت عراق به صورت زنده از طریق پیج اینستاگرام مهدیون به آدرس mahdiun_karaj پخش می شود.

زائران حضرت اباعبدالله علیه السلام می توانند همه روزه از ابتدای صبح تا پایان شب از این نمایشگاه بازدید کنند. لازم به توضیح است تاکنون هیچ مجموعه ای موفق به برپایی چنین نمایشگاهی در بین الحرمین کربلا نشده است.

عکس
آخرین ویرایش
در 1401/5/27 07:07 توسط فرشاد بختیاری

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
34214148 026
میدان نبوت - بلوار ملا صدرا - جنب اموزشگاه رشد نو . شماره فکس:02634214147
پیامک
30001366