هم‌اکنون 578 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

دوره تربیت مربی مهدوی کودک و نوجوان مرداد 97

دوره تربیت مربی مهدوی کودک و نوجوان با رویکرد تربیت مربیانی با توانایی آموزش معارف مهدوی به کودکان و نوجوانان در قالب آموزش روش های کلاسداری ، قالبها ، ضرورت طرح مباحث ظهور ، ایجاد جذابیت در حیطه مربی و محتوای مهدوی ،در محل مصلی نماز جمعه کرج در تاریخ 22 /5 / 97 آغاز گردید .
با توجه به نیاز کودکان و نوجوانان به آشنایی با معارف مهدویت ، بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود عج الله تعالی فرجه الشریف همه ساله اقدام به برگزاری دوره های تربیت مربی مهدوی کودک و نوجوان می نماید .
این دوره در تاریخ 22 /5 / 97 لغایت 25 /5 / 97 در محل مصلی نماز جمعه برگزار گردید .
آموزش روش های کلاسداری ، قالبها ، ضرورت طرح مباحث ظهور ، ایجاد جذابیت در حیطه مربی و محتوای مهدوی ، بخشی از مباحث مطرح شده در کلاس ها می باشد .
همچنین بایسته ها و نبایسته های کار با کودک و نوجوان و روانشناسی رشد و شناخت حیطه های شخصیتی کودک و نحوه تعامل با نوجوان .
در این دوره بیش از ۶۰ متقاضی ثبت نام کرده ، و طی ۵ روز از کلاس درس اساتید برجسته در حیطه کار با کودک و نوجوان مرکز تخصصی مهدویت استان قم ، استاد ارجمند حجت الاسلام عبداللهی و استاد ارجمند حجت الاسلام محمودی بهره مند شدند .
در پایان این دوره ۴ آزمون از ۴ کتاب( شیوه های جذاب سازی کلاسهای معارف دینی ، آفتاب مهر ۱ و ۲ ، مهدی باوری در کودکان ) که در اختیار شرکت کنندگان در دوره قرار گرفته شده ، برگزار می گیرد.
و همچنین جلسه کارگاه عملی از شرکت کنندگان در دوره گرفته خواهد شد و در صورت موفقیت در مراحل ذکر شده مدرک تربیت مربی به آنها اهداء می گردد.

آخرین ویرایش
در 1397/5/26 18:09

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
34214148 026
میدان نبوت - بلوار ملا صدرا - جنب اموزشگاه رشد نو . شماره فکس:02634214147
پیامک
30001366