هم‌اکنون 573 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

طرح شکوفه های امید

اولین کارگاه تربیت نسل منتظر باعنوان طرح شکوفه های امید در استان البرز ،ویژه مادران و کودکان ۵ تا ۷ سال با حضور مسئولین بنیاد مهدویت استان البرز ،در تاریخ ۹۷/۴/۲۳ در مهد دردانه حوزه ۳۱۴ حضرت سکینه سلام الله ناحیه مقاومت امام رضا علیه السلام همزمان با ولادت حضرت معصومه سلام الله علیها و آغاز دهه کرامت برگزار شد.
با توجه به این که آموختن و عمل به معارف مهدویت اثر مستقیم بر تربیت فرزندان صالح دارد و می تواند تآثیر بسیاری بر بالا بردن روابط دوستانه و صمیمیت بین افراد خانواده دارد و امید به آینده را در خانواده بالا می برد . در بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود عجل الله تعالی فرجه الشریف برگزاری طرح شکوفه های امید برنامه ریزی شد .
افتتاحیه اولین کارگاه طرح شکوفه های امید ، در راستای تربیت نسل منتظر در استان البرز ،ویژه مادران و کودکان ۵ تا ۷ سال با حضور مسئولین بنیاد مهدویت استان البرز ،۹۷/۴/۲۳ در مهد دردانه حوزه ۳۱۴ حضرت سکینه سلام الله ناحیه مقاومت امام رضا علیه السلام همزمان با ولادت حضرت معصومه سلام الله علیها و آغاز دهه کرامت برگزار شد.
این برنامه با تلاوت چند از آیات نورانی قرآن مجید و خواندن دعای فرج توسط یکی از نونهالان آغاز گردید و در ادامه آقای مسگری قائم مقام بنیاد مهدویت استان با بیان ضرورت طرح مباحث مهدویت و معرفی فعالیت های بنیاد استان ایراد سخنرانی فرمودند و سپس حجه الاسلام آقای امینی معاون واحد آموزش بنیاد به اجرای برنامه ای شاد برای نونهالان پرداختند و در انتها با اهدای سربند یامهدی عج و بادکنک با شعار مهدوی و پذیرایی برنامه پایان پذیرفت.
آخرین ویرایش
در 1397/5/3 10:26

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
34214148 026
میدان نبوت - بلوار ملا صدرا - جنب اموزشگاه رشد نو . شماره فکس:02634214147
پیامک
30001366