هم‌اکنون 576 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

حضور مسئولین و مربیان بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) استان البرز ،در دفتر نماینده ولی‌فقیه و امام‌جمعه شهر کرج در استان البرز

مسئولین و مربیان بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان البرز در این دیدار ضمن اقامه نماز ظهر و عصر به امامت ایشان ، با گفتگو با آیت‌الله حسینی همدانی به بیان گزارش عملکرد و برنامه‌های آتی خود پرداختند .
مسئولین و مربیان بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان البرز در دیدار با آیت‌الله حسینی همدانی نماینده ولی‌فقیه و امام‌جمعه شهر کرج در استان البرز پس از اقامه نماز ظهر و عصر به امامت آیت‌الله حسینی همدانی ، جلسه ای صمیمانه تشکیل شد .
جلسه با تلاوت آیاتی چند از قرآن کریم آغاز گشت . و بعد از ارائه گزارش فعالیت یک ساله بنیاد با پخش کلیپ های تهیه شده ، حجت الاسلام عسکری - ریاست محترم بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان البرز - به بیان گزارشی کلی از اقدامات صورت گرفته شده و همچنین برنامه های در دست اقدام و برنامه های آینده پرداختند .
سپس دو تن از مربیان به نمایندگی از مربیان بنیاد - فعال در مدارس استان البرز - به بیان بخش هایی از فعالیت های مهدوی مربیان در مدارس پرداخته و بخشهایی از بازخوردها و اثرپزیری دانش آموزان و در پی آن اثرگذاری بر اولیای دانش آموزان و آگاهی آنان از معارف مهدوی بیان کردند . و همچنین بخشی از درخواست های مربیان یه هدف بهبود مسیر برای عملکرد بهتر و آزادانه تر مربیان در مدارس برای نشر معارف مهدوی بیان شد .
و در پایان میهمانان گوش جان به سخنان و رهنمود های آیت‌الله حسینی همدانی سپردند .
آخرین ویرایش
در 1396/11/26 15:46

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
34214148 026
میدان نبوت - بلوار ملا صدرا - جنب اموزشگاه رشد نو . شماره فکس:02634214147
پیامک
30001366