هم‌اکنون 573 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

عید بزرگ بیعت

بنیاد فرهنگی مهدی موعود(عج) استان البرز ۳ سال متوالی است که در راستای ترویج معارف مهدوی با کمک آموزش و پرورش استان البرز، جشنواره ای تحت عنوان فصل انتظار با محوریت معارف مهدویت در راستای تربیت دانش آموزان که آینده سازان جامعه هستند برگزار می کند.
بنیاد فرهنگی مهدی موعود(عج) استان البرز ۳ سال متوالی است که در راستای ترویج معارف مهدوی با کمک آموزش و پرورش استان البرز، جشنواره ای تحت عنوان فصل انتظار با محوریت معارف مهدویت در راستای تربیت دانش آموزان که آینده سازان جامعه هستند برگزار می کند. اختتامیه این جشنواره با حضور دانش آموزان و والدین آن ها در روز جمعه ۱۹ آذر مصادف با ۹ ربیع الاول سالگرد ولایت و امامت امام زمان در سالن نژاد فلاح برگزار شد.
قائم مقام بنیاد فرهنگی مهدی موعود(عج) در این رابطه گفت: این جشنواره بهترین طرح فرهنگی ابتکاری در سطح کشور و مختص بنیاد مهدویت استان البرز است که به دلیل گستره جغرافیایی و تنوع موضوع، بنیاد استان را نمونه کرده است.
مسگری افزود: امسال این طرح در مدارس استان با حضور تقریبا ۳۰ هزار دانش آموز در مقاطع مختلف و در زمینه های سرود، روزنامه نگاری، نمایش و دل نوشته و … برگزار شد. در این راستا مربیان تربیت شده بنیاد در مدارس روند آن را با کمک مربیان پرورشی و کادر مدارس پیگیری کردند وکار دانش آموزان به موقع و قبل از جشنواره جهت بررسی به دست بنیاد رساندند.
دبیر جشنواره بر حضور مشتاقانه خانواده ها در این طرح اشاره کرد و افزود: خانواده های دانش آموزان از دو ماه قبل از اختتامیه جشنواره جهت اجرای سرود، نقاشی، نمایش و … با فرزندان خود مشغول تمرین بودند و تاثیرات خوبی را هم در این زمینه شاهد بودیم که جای شکر دارد.
مسگری با تاکید بر اینکه مسئولین آموزش و پرورش اذعان می کنند اینچنین جشنواره ای با این وسعت تا به حال از طرف هیچ ارگانی در البرز برگزار نشده است گفت: پشتیبانی مالی جشنواره غالبا با حمایت خیرین بوده است. سال گذشته نیز موسسه مالی نور هدایای برگزیدگان جشنواره را تقبل کرد که در اینجا لازم است تقدیر و تشکر لازم را از عزیزان این مجموعه داشته باشیم.
دبیر جشنواره فصل انتظار به حضور معاونت فرهنگی شهرداری در اختتامیه جشنواره اشاره کرد و افزود: در پی نامه نگاری های انجام شده این معاونت سالن نژاد فلاح را به رایگان در اختیار ما قرار دادند و این جای بسی قدردانی دارد.
وی در پایان اظهار داشت:گفتنی است از معلمانی که در این طرح حضور فعال داشتند اردیبهشت سال ۹۶ مصادف با هفته معلم از آن ها قدردانی لازم به عمل خواهد آمد.

آخرین ویرایش
در 1395/12/21 13:44

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
34214148 026
میدان نبوت - بلوار ملا صدرا - جنب اموزشگاه رشد نو . شماره فکس:02634214147
پیامک
30001366