هم‌اکنون 568 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

نشست خبری معاون آموزش بنیاد مهدویت البرز با اصحاب رسانه

به گزارش بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) شعبه کرج، ظهر روز گذشته 9 خرداد نشست خبری با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحسن امینی معاون آموزش بنیاد و اصحاب رسانه در محل بنیاد مهدویت استان البرز برگزار گردید.
حجت‌الاسلام سیدمحسن امینی در نشست خبری با اصحاب رسانه که ظهر دیروز در بنیاد مهدویت استان البرز برگزار شد، اظهار داشت: برنامه‌های متنوعی به مناسبت نیمه شعبان درنظر گرفته شده بود که به سبب کمبود اعتبار و عدم همکاری دستگاه‌ها محقق نشد.
وی با اشاره به اینکه در سال گذشته در امامزاده حسن علیه‌السلام کرج، جشنی ویژه کودکان با همکاری اوقاف در سه روز منتهی به نیمه شعبان برگزار شده بود، افزود: در این برنامه‌ها مفاهیم مهدویت در حین بازی به کودکان آموزش داده می‌شد.
معاون آموزشی بنیاد مهدویت استان البرز با اشاره به اینکه قرار بود این برنامه امسال در امامزاده محمدعلیه‌السلام نیز برگزار شود، گفت: به سبب خالی بودن غرفه‌ها در قسمتی از روز، امسال اجرای این برنامه با مشکل مواجه شد و احتمال برگزاری آن در یکی از امامزاده‌های استان البرز نیز قطعی نیست.
وی بیان کرد: اجرای برنامه‌های کودک از جمله غرفه بازی، پازل مهدویت، دارت مهدوی، فروش محصولات کودک و نوجوان، تئاتر، مفاهیم نمایشی و غرفه نقاشی در فرهنگسراهای فردوسی و گلزار شهدای گمنام مسجد جامع فردیس در نظر گرفته شده است.
امینی با بیان اینکه قرار بود 20 هزار نسخه فلش‌کارت 12 تایی با عناوین مختلف درنظر گرفته شود که به سبب عدم تامین اعتبار، اجرایی نشد، تصریح کرد: این طرح به بروشور سه‌گانه با 18 هزار نسخه چاپ تبدیل شد.
وی خاطرنشان کرد: مسابقه‌ای در این راستا در نظر گرفته شده که 15 کارت هدیه و 15 بسته فرهنگی به قید قرعه به برندگان آن اهدا می‌شود.
معاون آموزشی بنیاد مهدویت استان البرز با اشاره به برگزاری احیای شب نیمه‌ شعبان برای نخستین بار در استان البرز، اظهار داشت: این مراسم در مسجد حجت‌ بن الحسن(عج) واقع در میدان مادر، با اجرای دعای کمیل، دعای فرج و سخنرانی و مناجات برگزار می‌شود.
وی با اشاره به دیگر برنامه‌های مربوط به نیمه شعبان، گفت: جشن بزرگ نیمه شعبان در فلکه دوم رجایی شهر نیز توسط حوزه‌های بسیج و مساجد این منطقه با سخنرانی حجت‌الاسلام پناهیان برگزار می‌شود.
امینی بیان کرد: کتاب "حدیث انتظار" ویژه مبلغان نیز امسال با 50 درصد تخفیف ارائه می‌شود.
وی خاطرنشان کرد: قرار بود لمینت 12 گانه مهدویت چاپ و توزیع شود که این امر نیز همانند نرم‌افزار مهدوی به نام "کعبه در انتظار" آماده شد اما به سبب عدم تامین اعتبار از سوی مدیریت شهری کرج، اجرایی نشد.
معاون آموزشی بنیاد مهدویت استان البرز از رونمایی سامانه بنیاد مهدویت استان البرز در روز نیمه شعبان نیز خبر داد.
وی تصریح کرد: در استان البرز برای مبارزه با فرقه‌های نوظهور دوره‌های تخصصی مهدویت برگزار شده که این افراد به مدارس اعزام می‌شوند و با آموزش لازم، عوامل آسیب را در مناطق کنترل می‌کنند، که این امر در سال تحصیلی جاری پررنگ‌تر اجرا شد.

دریافت فایل مربوط به این مطلب پس از ‌ثبت‌نام و ورود امکان‌پذیر است!
آخرین ویرایش
در 1394/3/11 10:57

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
34214148 026
میدان نبوت - بلوار ملا صدرا - جنب اموزشگاه رشد نو . شماره فکس:02634214147
پیامک
30001366