هم‌اکنون 578 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

بنیاد مهدویت مسئول نظارت کامل بر تمامی مسائل مهدویت

به گزارش پورتال جامع مهدویت، آیت‌الله حسینی همدانی، نماینده ولی‌فقیه در استان البرز با تبریک ایام ولادت صدیقه طاهره حضرت فاطمه زهرا سلام‌الله‌علیها گفت: جایگاه بنیاد مهدویت نظارت کامل بر تمامی مسائل مهدویت در جامعه است.
نماینده ولی‌فقیه در استان البرز در نشستی با اعضای بنیاد مهدویت در استان البرز: جایگاه بنیاد مهدویت نظارت کامل بر تمامی مسائل مهدویت در جامعه است.

آیت الله حسینی همدانی، نماینده ولی فقیه در استان البرز در اولین نشست سال جدید با حضور مسئولان بنیاد مهدویت در استان البرز با تبریک ایام ولادت صدیقه طاهره حضرت فاطمه زهرا سلام‌الله‌علیها گفت: خدا را شاکرم که توفیق داد، در جمع مهدی یاران حاضر شوم.

ریاست بنیاد مهدویت خطاب به مدیران اجرای بنیاد مهدویت اظهار کرد: باید بررسی کرد، که جامعه ما چقدر با جایگاه والای حضرت مهدی (عج) تناسب یافته است، آیا با این حرکات نتیجه‌ای گرفته‌ایم، یا این که باید فعالیت‌های دیگری نیز انجام دهیم.

وی افزود: پیشنهاد می‌کنم، کارگروهی تشکیل شود، و در کنار این کارگروه راه کارهای عملیاتی کردن و شوق و ذوق عملیاتی کردن را پیدا کنیم، تا سطح جامعه نسبت به این قضیه رشد بیشتری پیدا کند.

امام جمعه کرج خاطرنشان کرد: بنیاد مهدویت برای ایجاد جامعه مهدوی یک سری کارها رh باید انجام دهد، مقدمتا اگر کاری را انجام دهیم، برای سال آینده با یکی زیرساخت مرتب و منظمی کار کنیم، برای سال 95 چشم اندازی را در نظر بگیریم، به عنوان مثال یکی از رفتارهای خوبی که ما می توانیم از رهبری بیاموزیم، بحث داشتن شعار سال است، در نظر گرفتن شعار سال یکی از اون کارهایی که برای بهتر شدن کار و نتیجه گیری کد گذاری می کند.

کدگزاری، برآیند نیروها را به دنبال دارد

نماینده ولی فقیه در استان البرز با ارائه این طرح که در سال جاری بیائیم جامعه مخاطب را در نظر بگیریم و کد و شعاری را برای آن بگذریم، تصریح کرد: پیشنهاد می کنم، برای تمامی حرکت های امسال شعار سال را برای خودتان تعیین کنید و در ذیل آن کار کنید، بحث اجرایی شدن این کار باید شبیه همان بنیاد غدیر باشد، که با رشد خوب و بالنده ای جلو آمد، امروز دائما دارد، مطالبه می شود.

وی در ادامه با دانستن این مهم که بنیاد مهدویت باید در جامعه جایگاه خود را باور داشته باشد، تصریح کرد: نظرم این است، که ساختار را به سرعت در استان تشکیل دهیم، شما بنیاد مهدویت باید این را بپذیرید، که تمامی مسائل مهدویت در استان البرز باید زیر نظر شما باشد.
ایشان افزود: یعنی باید جایگاه خودتان را ببینید، با تمام اداره های استان نامه بزنید، که هر کس در خصوص حضرت مهدی (عج) می‌خواهد سخنرانی داشته باشد، باید با بنیاد مهدویت هماهنگی کند، ما هم در شورای فرهنگی این را پیگیری و دنبال می‌کنیم.

وی با اشاره به پیشنهادهای مدیر بنیاد مهدویت در خصوص احیا شب نیمه شعبان و ارائه کتاب در ایام اعتکاف تصریح کرد: شما هدایایی را به معتکفین می‌دهید، به واسطه اهمیت این ایام می‌توانید در این خصوص کتاب‌های مرتبط با مهدویت را ارائه دهید، طرح خوبی است، همین طور احیا شب نیمه شعبان نیز با کم و کیفی که به آن اشاره کردید طرح خوبی است.

در پایان نماینده ولی فقیه با تاکید بر این مهم که ولی اگر ولی بودن خود را قبول نداشته باشد، از ولایت ساقط می‌شود توضیح داد: یکی از شروط ولایت باور ولی و قبول داشتن این ولایت است، شما نیز در بنیاد مهدویت باور به تکلیف و رسالت خودتان در خصوص مهدویت داشته باشید.
دریافت فایل مربوط به این مطلب پس از ‌ثبت‌نام و ورود امکان‌پذیر است!
آخرین ویرایش
در 1394/1/29 17:11

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
34214148 026
میدان نبوت - بلوار ملا صدرا - جنب اموزشگاه رشد نو . شماره فکس:02634214147
پیامک
30001366